بازار فروش عمده سویا خشک ارزان

بازار فروش عمده سویا خشک ارزان در خدمت تمامی مشتریان و مغازه داران محترم می باشد، این محصول به صورت عمده با کیفیتی بی نظیر، طعمی عالی و قیمتی استثنایی با مجهز ترین دستگاه ها تولید و به بازار فروش عرضه می گردد، شما می توانید این محصول را از طریق سایت نمایندگی فروش و یا به صورت حضوری خریداری نمایید.

بازار فروش عمده سویا خشک ارزان

منظور از سویا خشک چیست؟

منظور از سویا خشک چیست؟		منظور از سویا خشک چیست؟ پروتئین سویا از دانه های روغنی که معروف به دانه های سویا هستند تولید می شود، این دانه های روغنی بسیار مفید، دارای ویتامین های بسیاری می باشند و برای افرادی که می خواهند تغذیه ی سالمی داشته باشند بسیار حائز اهمیت هستند.

از دانه های سویا می توان روغن سویا، شیر سویا، جوانه سویا، سس سویا و سویا خشک(پروتئین سویا) را تولید کرد.

طی فرآیند پیچیده ای همراه با دستگاه های مجهز و پیشرفته، دانه های روغنی سویا تبدیل به پروتئین سویا می شوند.

به عبارت ساده تر می توان گفت دانه های سویا را روغن گیری می کنند، پروتئین آن را استخراج می کنند، بعد با دستگاه های مخصوص به آن شکل می دهند و محصول نهایی یعنی سویا خشک به دست می آید، محصول به دست آمده جزو حبوبات محسوب می شود، در تولید سویا، پروتئین آن گرفته می شود اما این محصول فوق العاده پس از تبدیل به سویای خشک بافت دار باز هم پروتئین بسیار زیادی دارد.

پروتئین سویا دارای آهن، پروتئین،‌ اسید های چرب امگا۳ و اسید های آمینه می باشد.

مقدار پروتئین موجود در سویا را می توان با مقدار پروتئین گوشت برابر دانست، پروتئین های موجود در سویا از نوع پروتئین های گیاهی محسوب می شوند. این نمونه دارای مقادیری آهن نیز هست و از نظر آهن در درجه ی بالاتری نسبت به گوشت قرار دارد.

آیا می شود پروتئین سویا را جایگزین گوشت کنیم؟ بله، همانطور که در قسمت بالا توضیح دادیم دانه های پروتئین سویا بسیار غنی و مقوی تر از گوشت هستند پس جایگزین کردن آن ها به جای گوشت مشکلی پیش نخواهد آورد و از نظر اقتصادی نیز بسیار به صرفه می باشند.

افراد گیاهخوار چون گوشت و فرآورده های گوشتی مصرف نمی کنند بدن آنها از نظر پروتئین دچار کمبود هایی می شود که این کمبود ها را می توان با استفاده از سویا خشک جبران کرد.

دانه های شگفت انگیز سویا باعث کاهش کلسترول می شوند و قلب را قوی می کنند و باعث پیشگیری از بیماری های قلبی می شوند، از پوکی استخوان جلوگیری می کنند و خاصیت ضد پیری دارند و از مهم ترین خاصیت این دانه می توان به تقویت سیستم ایمنی بدن اشاره کرد.

آشنایی با انواع برند های سویا خشک

آشنایی با انواع برند های سویا خشکانواع سویا خشک با مارک ها و قیمت های مختلفی روانه ی بازار می شوند.

آشنایی با انواع برند های سویا خشک: 

  • سویای ریز دانه سبحان
  • پروتئین سویا گلها
  • پروتئین گیاهی مهمان دوست
  • پروتئین سویای بافت دار تبرّک
  • پروتئین گیاهی رشد
  • سویا خشک بافت دار سوژا
  • و از انواع مارک های دیگر این محصول می توان به: مسما، صادق، توتک، بهپاک، شهدین، شهروند، آوین، آسان و… اشاره کرد.

بازار خرید و فروش عمده سویا خشک

بازار خرید و فروش عمده سویا خشکبازار خرید و فروش عمده سویا خشک بسیار داغ است، این بازار خریداران و فروشندگان بسیار زیادی را جذب خود می کند، مشتریان این محصول می توانند به صورت حضوری به خرید این محصول بپردازند و اگر دسترسی به بازار خرید و فروش برای آنها مشکل است می توانند آنلاین این محصول فوق العاده را سفارش دهند.

اگر خرید پروتئین سویا با قیمت بسیار مناسب مد نظرتان است می توانید به بازار خرید و فروش عمده این محصول سری بزنید و سویا را با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت خریداری نمایید‌. 

پروتئین سویا محصولی است که از چندین سال قبل در ایران با تناژ های بسیار زیاد تولید می شود، تولید این محصول پر خاصیت با پیشرفته ترین دستگاه ها انجام می پذیرد و خاطر مشتریان را از نظر کیفیت و مرغوبیت محصول آسوده می کند.

قیمت خرید و فروش سویا بستگی به قیمت سویای خام دارد، قیمت سویای خام در هر روز متفاوت است و اما قیمت سویا خشک به صورت هفتگی اعلام می شود.

تم تقديم تعليقك بنجاح.

أرسل تعليقك.

لن يتم نشر رقم هاتفك.

اتصل بنا